صفحه نمایش های کوچک با امکانات بزرگ است.

Category:

eyevis omniSHAPES – – – – – – –
نمایش کوچک با امکانات بزرگ .
فقط به  چه نوع پتانسیل ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که از این همه کاره معجزه نمایش کوچک .

با کمال تعجب کوچک اما برتر در استفاده از انعطاف پذیر ! با کمال تعجب کوچک اما برتر در استفاده از انعطاف پذیر !

با سیستم نمایش eyevis omniSHAPES جدید ایجاد کرده است که یک راه حل نمایش بصری جدید قادر به درک دیوار ویدیویی تاسیسات از همه کاره . eyevis omniSHAPES ماژول های نمایش تصویر عقب هستند که به اندازه کوچک خود و توانایی خود برای ترکیب مجازا نامحدودی ویدیو به دیوار شکل ایده‌آل برای ایجاد سطوح افکنش تقریبا در پیکربندی نامحدود .

آنها کار هم به عنوان یک واحد بلکه تنها با هم ترکیب در دیوارهای  نمایش بزرگ‌تر از هر واحد است واحد پردازش سیگنال داخلی خود برای اصلاح هندسی کامل تصویر ورودی به نمایش داده می‌شود . این تصاویر پیش‌بینی شده است – به لطف eyevis تکنولوژی LED سنجاق تیز و با کیفیت رنگ روشن . علاوه بر این, آنها برای هر رنگ ایده‌آل هستند . از آخرین فناوری LED eyevis رنگ‌های واقعی پایدار و رنگ تنظیم گزینه‌ها. این توسعه تازه چند مکعب رنگ روشنی تنظیم گزینه اجازه می‌دهد تا به طور کامل تعدیل خودکار و تعادل همه مکعب در یک ویدیو دیوار. این به این معنی است دیگر نیازی نیست readjustments دستی .

این مفهوم مدولار omniSHAPES از سه صفحه افکنش بلوک‌های ساختمان اصلی پایگاه , و پروژکتور مزایای بزرگ فراهم می‌کند . برای مثال, السا تامین کنندگان تنها باید تعداد معینی از طراحان خیال‌باف در سهام, نصب شده باشد که می‌توان از آن و انتخاب بزرگ‌تر از یک پایگاه و صفحه افکنش در اشکال مختلف . این نگهداری از واحد ممکن است هر دو از جلو و عقب. علاوه بر این, برای حفظ و نگهداری و تعمیرات انجام شده بر روی سایت که نمی‌توان آن را اکنون به اندازه کافی برای جایگزینی پروژکتور معمولا واحد , به جای اینکه فقط برای خلع سلاح کل سیستم . مجمع ساده , عملیات و حفظ مزایای آشکار هستند و همچنین خدمات طولانی انتظار زندگی و ایمنی عملیاتی به علت استفاده از مولفه های کیفیت بالا . متقاعد کردن , لبه مقدم تکنولوژی این چیزی است که برای eyevis شناخته شده است .

یک ایده خوب است که به پایان باعث می‌شود همه چیز ممکن شود.
eyevis omniSHAPES : Ingeniously ساده, به سادگی مخترع !

مدل های گسترده برای یک اثر بزرگ

این ارزش عملی eyevis omniSHAPES و واقعی است که نوآوری از بسیاری از اندازه و شکل‌های مختلف که در آن omniSHAPES در دسترس هستند. چه در قالب کلاسیک ۴ : ۳ , یا در دیگر مطلوب شکل لانه زنبوری شکل ایده‌آل هستند برای استفاده در تبلیغات , رویدادها و اطلاعات.

این طرح به مفهوم omniSHAPES مقدر شده برای نصب پروژه مختلف سطوح , اندازه و شکل می‌گیرد. حتی خمیده خمیده دیوارهای بدون هیچ مشکلی هستند . و با توجه به ابعاد کوچک از فرد , می‌توان آنها را در اتاق تقریبا هر گزینه های نامحدود برای فضاهای محدود با یک اثر شگفت انگیز زیرا مستطیلی دیروز بود !

پاک کردن راه حل‌هایی برای کاربری‌ها

eyevis omniSHAPES چنان همه کاره که آنها همیشه می‌توانند ارائه درست پیکربندی, مهم نیست در چه اندازه و شکل و برای چه نوع موقعیت آنها همیشه جاذبه اصلی در هر نشان می‌دهد . این تغییرپذیری omniSHAPES همچنین اجازه می‌دهد تا برای طیف وسیعی از اشکال ویژه به ویژه برای اهداف خواستار . این به شما اجازه می‌دهد تا درک مفاهیم اصلی و غیر منتظره با ارائه بهترین عمل‌کرد. خود را به حالت تعلیق در حمایت یا superstructures می‌تواند بدون نیاز به مواد اضافی از پیچ اتصالات بین اشکال کافی هستند . Concave , مستقیم یا محدب omniSHAPES را ممکن است به دلیل مجمع قیف مانند پایگاه تغییرپذیری و اشکال عملا هیچ محدودیتی برای خلاقیت خود !