راه حل های کنترل برای سیستم های نمایش

Category:

 

سری NETPIX

netpix 4900 - آخرین نسل ویدئو وال کنترل

راه حل‌های سیستم‌های کنترل برای نمایش

گرافیک ماموران روش انتخاب برای کنترل و ارتباط از ورودی ها و خروجی‌ها در سیستم‌های صفحه بزرگ مانند دیوارهای تصویری و سایر تاسیسات نمایش دیجیتالی . این وسایل لازم را برای اتصال سیگنال های ورودی و خروجی مناسب برای نمایش از منابع در ارتباط است.

Hereby , کنترل کننده گرافیکی ایجاد سطح رومیزی معمولا ترکیبی از ماژول های نمایش دیوار در یک فیلم ویدئویی است طوری که کاربر برای نمایش رومیزی بزرگ از منابع مختلف و پنجره‌ها در هر اندازه, جایی روی دیوار.
Netpix سری

netPIX 4900 آخرین نسل ویدئو کنترل وال استریت

eyevis کنترل گرافیکی از Netpix سری به ویژه طراحی شده برای کنترل سیستم‌های پیچیده دیوار ویدیویی در اتاق‌های کنترل . این سری از Netpix کنترل دستگاه‌های خاص هستند بر اساس الزامات سیستم در دستش بود. این انتخاب مشتری ممکن است از طیف وسیعی از کارت های ورودی تامین اتصال برای تقریبا هر نوع علامت . تعداد کارت های ورودی و خروجی را می‌توان با قرار دادن کارت های آنها را در توسعه شاسی به کنترل کننده. با Netpix رمزگشای IP واحد حتی ممکن است برای ارتباط ویدیویی IP مستقیما به سیستم کنترل بدون نیاز به دستگاه‌های رمزگشا جداگانه برای .

Netpix استفاده کنترل کیفیت بالا اجزای کارگزار قطع خود به منظور تضمین عمل‌کرد و قابلیت اطمینان برای عملیات ۲۴ / ۷ . حتی اعتبار بهتر می‌توان با نسخه های کنترل می‌شوند .

 

→ بیشتر به Netpix کنترل سری

EYE-4-SPLIT

EYE-4-SPLIT ویدئو وال کنترل

-۴-SPLIT یک کنترل دیوار ویدئویی مستقل برای توزیع انعطاف پذیر از استاندارد تک لینک و یا سیگنال خروجی های DVI تا چهار دستگاه صفحه نمایش متصل است.

→ بیشتر به چشم-۴-SPLIT

EWS-230E

EWS-230E - ایستگاه کاری eyevis برای برنامه های کاربردی با عملکرد بالا گرافیک

سیستم eyevis EWS230E ویندوز مبتنی بر سیستم های ۳D بالا پایان. این سیستم به نمایندگی قدرت محاسباتی ۳D در صفحه نمایش با وضوح بسیار بالا مایع طراحی شده بودند.

سیستم های موجود با X جریان مستقیم و Open GL آماده برای هر برنامه سه بعدی می باشد.

→ بیشتر در EWS-230E

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *