openWARP2
نتایج بهینه برای اصلاحات در سیستم‌های صفحه بزرگ

با کمک نسل دوم eyevis حرفه‌ای ما تکنولوژی برای درازتر , ترکیب و رنگ هر گونه محتوای بصری می‌تواند پیش‌بینی شده در همه سطوح در راه‌های مختلف . اهمیتی ندارد که این ناحیه در آپارتمان پیش‌بینی شده است , یا حتی مجعد تصویر و کامل خواهد شد که انگار سطح صاف بود . این سیستم را برای یک افکنش تصویر کامل در قطعنامه بالا و در زمان واقعی.

این تصویر بسیار سریع پردازش openWARP2 است برای استفاده در مقدر فرا ظریف , کیفیت بالا و زمان – بحرانی سیستم‌های شبیه سازی . یک معماری سیستم کاملا جدید و اصلاح شده و حتی کارامدتر Warp فناوری هسته ای اجازه بالاترین تصویر . این قطعا بدون توجه به آن در هر نصب موجود از این قبیل. روش‌های جامع از رنگ و روشنایی اصلاح , رنگ سایه آلفا ماسک پیکسل ترکیب مکمل این سیستم و ابزار کامل به منظور تحقق چند کانال پیش‌بینی نموده است.

openWARP2 تنها دستگاه در بازار که امکان آپلود و تحقق اصلاحات هندسی در چارچوب در زمان واقعی . این امر ساخت قدرتمند و مؤثر و شبیه سازی های تعاملی با سیستم‌های ردیابی ممکن است.

این ممکن است به یک سیستم منطقی برای چند رسانه ای کاربرد های , ویدئو و واقعیت مجازی امکانات openWARP2 , به لطف بی‌پایان هستند .

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *