پروژکتور ESP

Category:


حرفه‌ای LED روشن DLP (R ) برای کاربری‌ها پرتوافکن

در بعض کاربردهای حرفه‌ای ساخته پرتوافکن , عمدتا برای بازار مصرف کنندگان احتمالا به محدودیت‌های خود را با توجه به قابلیت اطمینان, نیرومندی و کیفیت تصویر . این جایی است که پرتوافکن جدید از eyevis سری به ESP استفاده کند. مخصوصا پرتوافکن ها برای سیستم‌های پیچیده در شبیه سازی استفاده می‌کنند . علاوه بر این ممکن بود هر جا که زمینه‌های کاربردها می‌تواند ثبات افکنش کیفیت کامل در مورد نیاز است.

پرتوافکن ها در پنج استانداردهای قطعنامه در دسترس هستند .

ESP – LXT : 1024 * 768 XGA ( px )
ESP – LSXT+ : 1400 * 1050 SXGA+ ( px )
ESP – LHD : پر HD ( 1920 * 1080 px )
ESP – LUXT : UXGA ( 1600 x 1200 )
ESP – LWXT : 1920 * 1200 WUXGA ( px )
ESP – LWQXT : 2560 * 1600 WQXGA ( px )

این سیستم نوری از عقب eyevis , افکنش معروف هستند که برای کیفیت تصویر عالی و بهترین قابلیت اطمینان است. همه اجزای پرژکتور انتخاب شده برای آمادگی خود را برای استفاده در عملیات بلندمدت حرفه‌ای و اثبات شده است که قابلیت اطمینان در کاربردهای هزاران نفر در سراسر جهان .

این ناهموار طراحی پرتوافکن ها با استفاده از آنها اجازه می‌دهد تا مسکن فلزی در محیط های ارتعاش و شبیه سازی های مبتنی بر در حرکت است .

با توسعه , پرتوافکن ها را می‌توان برای ارتقا برنامه‌های پیش‌بینی در استریو , دید شب شبیه سازی‌ها و بهینه سازی استفاده در کاربردهای چند کانال . این ابزار نرم افزاری راحت ساده و سیستم‌های درجه‌بندی دقیق با استفاده از بیش از یک پروژکتور .

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *