NPX4x00-IPD32(-HQ)

IP برای رمزگشایی netpix کنترلر سری

این نسل بعدی از فیلم IP ما راه حل رمزگشایی ارائه جدیدترین تکنولوژی‌ها سخت‌افزار برای رمزگشایی جهانی , بلوک های رمزگذار و دی وی آرها دوربین های ویدیویی از شبکه‌های IP . این سکوی سخت‌افزار ایجاد شده است به ویژه برای برآورده کردن تقاضای روزافزون از سیستم‌های تجسسی مدرن .

IPD32 جدید ارائه چهار برابر بیشتر D1 کانال‌ها و امکان رمزگشایی به ۱۶ HD کامل . مانند نسخه قبلی , معماری باز NPX 4 x00 سری امکان یکپارچگی IPD32 واحد رمزگشا در همه سیستم‌های NPX 4 x00 .

در مقایسه با راه حل‌های نرم افزاری رمزگشایی , استفاده از معماری سخت‌افزار خارجی eyevis نمایش را قادر می‌سازد تا ۵۱۲ D1 سیگنال های دوربین با یک سیستم NPX 4 x00 . در ارتباط با eyeCON جدید V5 نرم‌افزار و MetaWalls خود یک تعداد مجازا نامحدودی دست جریان رمزگشایی هستند .

علاوه بر آن نیز ممکن است برای ترکیب انواع کارت‌های ورودی . . کارت ورودی آنالوگ ویدیو یا RGB / DVI کارت , همراه با IPD32 . نتیجه یک کنترلر بسیار قدرتمند با تعداد زیادی از سیگنال های ورودی مختلف , بدون نیاز به یک سیستم اضافی . این سیستم مدولار طراحی باعث گسترش آینده مشکلات است; بدون هیچ نیازی به جایگزین کردن کل سخت‌افزار سیستم.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *