eyevis -
راه حل‌های بصری عالیه
برای سیستم‌های وظایف مهم و ایده‌های تازه


این سیستم‌های تصویرسازی ارایه شده توسط eyevis دقیق هستند برای نیازهای خاص از زمینه‌های متفاوت . نتیجه این است که راه حل‌های کاملا یکپارچه از یک منبع, که جدا از نمایش - سخت‌افزار و کنترل هایی که این ویدیو دیوارها و یا فردی , همچنین شامل نرم‌افزار. بنابراین خود را از طریق سیستم‌های eyevis تاثیر بسیار درجه بالایی از انطباق با نیازهای فردی , منحصر به فرد کامل سیستم , انعطاف پذیری و کیفیت تصویر بی‌نظیر است .
تمرکز بر روی دستاورد کلاس جهانی

با شور و شوق که ناشی از دانش کمک به دستاوردهای بزرگی , هیات مدیره همراه با 130 - کارکنان قوی در دفتر مرکزی شرکت Reutlingen در نزدیکی اشتوتگارت کاملا متعهد به همکاری برای مصالحه ناپذیر کیفیت و نوآوری - حاشیه eyevis خاص .

برای کاملا با الزامات دقیق از مشتریان ما در سراسر جهان , ما ترکیب صلاحیت و انگیزه ما با تمام کارکنان شبکه eyevis بین‌المللی شرکت های تابعه , دفاتر بین‌المللی و شرکای خدمات . از مشاوره و توسعه برای تولید و خدمات رسانی ما با تخصص خود را به هر eyevis سیستم صفحه بزرگ .
این عامل حیاتی به نوآوری و احساسات

ما خودمان را در نظر می‌گیریم که شرکای و منبع ایده‌هایی برای مشتریان ما . در گفت و گو ما توسعه راه حل‌های بصری که هم به لحاظ فنی و تجاری . اینکه یک محصول, نوآوری محصول یا یک راه حل OEM - انتخاب شده است - - - - - - - - که جامع ما به عنوان جریان eyevis pacesetters تکنولوژیکی در هر سیستم صفحه بزرگ . برای همه کسانی که , مانند eyevis , به آینده نگاه می‌کنند .
سعی خود دریغ نکنم eyevis عالیه تصویری راه حل‌ها - ساخت آلمان