خدمات و پشتیبانی

Untitled-1

کارشناسان حرفه ایی و معتبر

همانگونه که میدانیم یک تولید کننده علاوه بر یکپارچه نگهداشتن محصولات و فراورده های تولیدی خود در بالاترین سطح کیفیت میبایست به مفهوم رضایت مندی مشتری نیز در بالاترین سطح اولویتی خویش اهمیت دهد . خدمات تاکید شده جهت ارایه به مشتریان در نظام eyevis به شرح این موضوع پرداخته است .

خدمات ما در برگیرنده متخصص هایی با سوابق کاری درخشان و آشنا به سخت افزارهای مربوط به قطعات فلزی و نیز کنترل کننده های سیستم های مدار بسته ویدیویی و تیم اطلاع رسانی میباشد . باید بدانیم که مشاوره دادن از طریق تماس های تلفنی و عیب یابی کردن تیم های کنتر کننده دوگانه بصورت از راه دور امکان پذیر است ولی شایسته نیست . در اینجا برنامه های نرم افزار مخصوص پشتیبانی به شما کمک میکند که از دست رس بودن سیستمهایتان در صورت نیاز در هر زمان دلخواه اطمینان حاصل کنید .

کیفیت بالای eyevis که با سیستم تعمیرات و نگهداری نظام یافته ترکیب شده به واسطه وجود متخصصان مجرب فنی توانسته در زمان بروز مشکلات فنی که معمولا شاید بصورت مشکلات لزوما نادر رخ دهد توانسته اند سیستمی آماده برای هر لحظه از زمان را بسازند که فقط در مدتی که تیم کار نمیکند بتواند روشن شده و به رفع مشکل بپردازد.

شما میتوانید به ما اعتماد کنید : اگر موردی ضروری رخ بدهد میبایست تعمیر شود ما میخواهیم هر چیزی که در توانمان است به کار ببندیم تا با بالاترین سرعت که در تیم eyevis  تعریف کرده ایم سیستم شما را به حالت صحیح اولیه بازگردانیم.

در سراسرجهان سرویس eyevis دارای متخصصانی است که با حضور بموقع میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن کارهای عملیاتی را انجام دهند . از شروط تسریع تیم ما دوام قطعات یدکی است . که در وهله اول باید از وجود لوازم قطعات یدکی در انبار مطمئن بود .

eyevis فقط خواص اصولی و نظام وظیفه مندی مناسب را در ایجاد فرهنگ سازی به جوامع دیگر در میزان سطوح توقع بالا از قطعات اصل یدکی فراهم آورده است .

در سند همکاری و داد وستد یا شرکا در سراسر جهان در اسرع وقت و نیز با اطمینان بالا از محصول آن را تحویل میدهیم .

خدمات جهانی عالی :

ما میخواهیم به مشتریانمان خدمات عالی ارایه کنیم . مشتریان میبایستی خودشان در کنار ما شریکی کاملاو تماما قابل اعتماد و بی نقص تا اریابی از خودشان در تیم eyevis  نشان دهند . تمامی سیستمهای شامل تیم ما خدمات مشتریان و بخشهای یدکی شامل ضمانتنامه بوده و قابل اتماد و ساخت کشود آلمان بوده تیم ما خدمات پیشنهاد میدهد که شما در کنارمان به عنوان شریکی حرفه ایی و قابل اعتماد قرار گیرید . اگر شما امکان عملیاتی کردن در بخش اشتودکارت و یا استرالیا را داشته باشید ما همواره از خدمات رسانی به مشتریانمان استقبال خواهیم کرد.

Download Service-Brochure