با اولین بار در TRP بر اساس -Chiparchitektur DLP مکعب، راه حل های نوآورانه برای LED -Videowänden، تحولات جدید در ال سی دی برد و گرافیک کنترل و مدیریت نرم افزار از دیوار نسل فعلی، صفحه نمایش متخصص Reutlinger راه حل جامع برای برنامه های کاربردی تجسم حرفه ای نشان می دهد.

جدید TRP مکعب پروجکشن عقب با کمترین مصرف برق

به عنوان اولین تولید کننده DLP مکعب عقب، eyevis با تکیه به تازگی معرفی شده TRP مکعب در “شیب و رول پیکسل” معماری تراشه از تگزاس اینسترومنتز. روش جدید اجازه می دهد تا یک طراحی جمع و جور تر از واحد طرح ریزی، به موجب آن یک ساخت و ساز مسکن ساده امکان پذیر است. علاوه بر این، مصرف برق به طور معنیداری کمتر شده است از طریق طراحی نوری موثر است، که کل هزینه در نهایت پایین تر از مالکیت در مقایسه با معمولی به دست آورد DLP معنی مکعب. بالاترین کیفیت و قابل اعتماد ۲۴/۷ عملیات تا ۸۰،۰۰۰ ساعت به لطف LED فن آوری، در مکعب های eyevis از خود می باشد. علاوه بر ۵۰ اینچ نسخه کامل-HD به نمایش گذاشته، مکعب در دسترس خواهد بود به عنوان یک نسخه ۶۰ اینچی است. این DLP مکعب از لحاظ عمق نصب و راه اندازی مطمئنا می تواند با سایر تکنولوژی دیوار ویدئویی رقابت، نشان می دهد یک طور مستقیم بر روی دیوار نصب شده ۲ × ۲ پیکربندی ۵۰ اینچ SLIM انواع داشتن عمق فقط ۴۳۲mm، که در حال حاضر به پایین ترین ارزش برای عمق کلی از بازار در دسترس DLP مکعب منعکس شده است.

جدید eyePANEL LED ماژول با ابتکاری eyevis پردازش

به عنوان گل سرسبد در منطقه دیوار ویدئویی بزرگ ۴K LED -Wand خوش آمد می گوید بازدید کننده در موضع با حداقل گام پیکسل فقط ۰٫۹mm. درست پشت اساس چند فردی هستند LED ، تحولات ارائه شده در این منطقه -Exponate. این شامل یک مکانیزم نوآورانه مقابل خدمات است که اجازه می دهد تا دسترسی به جلو ساده برای کار خدمات در ماژول ها، و همچنین به عنوان یک پردازش eyevis توسعه یافته اختصاصی برای ePanel ما LED ماژول “طراحی شده توسط Unilumin”. در علاوه بر سهولت نصب و راه اندازی و کالیبراسیون یک دیوار ویدئویی، پردازش نیز اجازه می دهد سیگنال های ویدئویی را در زمان واقعی و zuzuspielen فشرده با وضوح تا ۴K از طریق اتصال اترنت و سپس از طریق ماژول متصل می کنیم.

شبکه حداقل در صفحه نمایش دیوار ویدئویی جدید

روند به سمت عرض وب کوچکتر در ال سی دی صفحه نمایش برای سازه های دیوار ویدئویی eyevis با مانیتور ۴۶- و ۵۵ اینچی جدید، مواجه می شوند ESNسری. با یک وب مکانیکی ≤۲mm، وضوح HD کامل و eyevis معمولی مسکن ساختار قوی، این دستگاه از شرایط از آخرین تاسیسات دیوار ویدئویی. به عنوان اولین نسخه “حرفه ای” در صف eyeLCD همچنین این دستگاه ۴۶ اینچ ۴K سیگنال را قادر می سازد تا از طریق به ۶۰Hz قدرت لوپ شود. یکی دیگر از ویژگی های جدید امکان یک واحد جداگانه کوچک، که در پشت هر صفحه نمایش از دیوار ویدئویی به کنترل تمام مانیتور eyevis با استفاده از اتصالات شبکه و مانیتور نصب شده است.

به عنوان مثال از ساخت و ساز های ویژه سفارشی، eyevis بارها و بارها توسعه با توجه به نیاز فرد، به نام صفحه نمایش آینه است در ایستاده به نمایش گذاشته، که خواص یک آینه است که با یک ترکیب صفحه نمایش دیجیتال و بنابراین توجه می توانید پیدا کنید برانگیختن نرم افزار قوی در زمینه های خرده فروشی و یا هتل.

از زمینه با وضوح بالا ۴K / UHD ال سی دی ، جدید ۸۵ “دستگاه با یک روشنایی ۷۰۰ سی دی / متر می -نمایش ۲ ، ۶۵″ مانیتور و ۵۰ “نوع دیده می شود با ۳۲ نقطه سطح لمسی چند کاربر باشد.

نسل جدیدی از کنترل تقسیم و نرم افزار مدیریت دیوار

با کنترل تقسیم جدید از سری netpix و نسخه های جدید از راه حل های مدیریت دیوار آن Eyecon و eyeUNIFY، به منزله توسعه فناوری از eyevis دوباره استانداردهای جدید از نظر عملکرد کنترل دیوار ویدئویی و قابلیت استفاده ساده و جامع خود را تنظیم. علاوه بر بدنه اصلاح شده و نامگذاریهای نوع جدیدی netpix سری که از هم اکنون در مسابقه به عنوان حرکت، هسته و انواع خشم است، در درجه اول در عملکرد داخلی خود انجام بسیاری. آخرین سخت افزار IT از CPU را و کارت گرافیک برای ورودی و خروجی سیگنال های جوانترین نسل، ساخت کنترل انتخابی برنامه های کاربردی که با انواع منابع و نمایش مواجه و یا نیاز به پردازش گرافیکی با عملکرد بالا. ویژگی های جدید برای مدیریت سیستم های دیوار های ویدئویی و نمایش ارائه هر دو نسخه جدید ۶ از راه حل نرم افزاری شرکت Eyecon و نوع منبع باز eyeUNIFY، به عنوان مثال، از یکپارچه سازی مستقیم از فیلم های یوتیوب مناسب ایده آل خود را برای رسانه های اجتماعی به طور فزاینده در حال ظهور مرکز فرماندهی ثابت می کند.

ما مشاهده در  پایه ۲-A75  و متقاعد کردن خود از کیفیت و نوآوری از محصولات و راه حل های ما استفاده از زمانی که ثبت نام در www.iseurope.orgکد دعوت ما ۷۰۴،۶۳۱  و دسترسی آزاد به این نمایشگاه است.

eyevis-ISE-2017.jpg

دانلود

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *