پر شور، بنابراین می تواند تجارت ظاهر عادلانه از تامی هیلفیگر در “نان و کره توسط Zalando” بهترین است. این رویداد مد جدید این شرکت بازاریابی آنلاین Zalando موفقیت در برلین وارد جانشین عادلانه مد و آن را برای مشتری پایان باز کرد. تامی Hilfiger این فرصت را به نقطه را به ۱۷۰ متر مربع غرفه خود نشان می دهد مد تعاملی بر روی دیوار ۲۰۰ “ویدئویی بزرگ متشکل از eyevis نمایش بدون درز گرفت. هر دو محتوا، مجموعه های ویژه جدید از جی جی حدید، و همچنین به عنوان فرمت صفحه نمایش بر روی دیوار های ویدئویی با چارچوب چند لمسی از MMT و لینک مستقیم به فروشگاه آنلاین، تولید علاقه بسیار زیادی. دیوار های ویدئویی در مرکز به طور کامل بر روی صفحه نمایش های ویدئویی بزرگ ارائه بر اساس نشان می دهد تجارت بود. مفهوم کلی از غرفه از جمله ارائه بر روی دیوار های بزرگ می آید از آژانس Liganova.

صفحه نمایش های ویدئویی بزرگ با قابلیت های لمسی در مفهوم از متخصصان چند لمسی بر اساس MMT در ایالت زاکسن آنهالت Raguhn است. محصول نهایی یک تلفن همراه، مدولار دیوار ویدئویی لمسی است که به سادگی حرکت به بالا و می تواند تنزل و می تواند به عنوان یک راه حل مستقل به زیبایی در نمایشگاه و رویداد محیط های مختلف یکپارچه شده است. استفاده از تلفن همراه و به طور موقت از دیوار است خواسته به طور طبیعی بالا بر روی اجزای استفاده می شود، توسط ساخت و ساز محکم از MMT . سیستم لمسی کسانی و ساختار سفت و سخت از صفحه نمایش eyevis می توان به راحتی تسلط دیوار استفاده شده توسط هیلفیگر به مساحت تصویر از دوازده eyevis Steglos- ال سی دی نوع مانیتور EYEال سی دی -۵۵۰۰- XSN -LD-FX-700، هر کدام با اندازه صفحه نمایش ۵۵ اینچ. در ترتیب ۴ × ۳، این نتایج در یک ناحیه تصویر در حدود ۲۰۷ اینچ (در حدود ۵۲۷ سانتی متر) مورب، که تنها در حدود ۳٫۵ میلی متر شکاف گسترده بین صفحه نمایش منحصر به فرد قطع شده است. با رزولوشن مجموع ۷۶۸۰ x 3240 پیکسل برچسب مد است در نتیجه یک فضای صفحه نمایش بزرگ موجود است، که اجازه می دهد تا صفحه نمایش از تصاویر با وضوح بالا و فیلم ها. درخشندگی صفحه نمایش، هر کدام با ۷۰۰ سی دی / متر ۲ تضمین می کند که مطالب همیشه اثر را حتی در محیط های روشن است. که از MMT یکپارچه سیستم لمسی می تواند تا ۴۰ اقدامات لمسی همزمان را شناسایی کند و اجازه به طوری که مشتریان بیشتر به طور همزمان در مکان های مختلف با محتویات دیوار در تعامل، به عنوان مثال، نقاط اطلاعات، لمسی، مدل را انتخاب کنید رخ می دهد، و در نهایت از طریق یک کد QR به طور مستقیم در فروشگاه آنلاین هستند روت.

“این ظاهر نمایشگاه دیدنی و جذاب می تواند صفحه نمایش با کیفیت بالا، آنچه که می تواند نشان می دهد. تعادل رنگ را بین صفحه نمایش های فردی کامل بود، به طوری که دیوار به عنوان یک سطح همگن شده بود. روشنایی بالا باعث نور، فضا روح در ایستاده، گفت: “مایکل Reichart، این پروژه نظارت در eyevis، مزایای فنی نمایشگرهای eyevis. “و البته، کل ساختار بنابراین محکم که آن را تا سه روز جان سالم به در بدون آسیب با دقیقترین پایان ارتباط با مشتری بود!”

eyevis_tommy_hilfiger_pr_13102016.jpg
eyevis_tommy_hilfiger_pr_13102016_001.jpg
eyevis_tommy_hilfiger_pr_13102016_002.jpg
eyevis_tommy_hilfiger_pr_13102016_003.jpg

دانلود

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *