رشد درآمد دو رقمی در سال ۲۰۱۶ و سرمایه از شرکای آوردن امنیت برای چشم انداز آینده در Reutlingen متخصصان تصویر بزرگ است.

پس از سال ها رکود آمار فروش در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴، گروه eyevis می تواند در سال گذشته ادامه انقلاب سال ۲۰۱۵ و یک مزیت بزرگ در پایان سال ساخته شده است. با افزایش ۱۷٪ در مقایسه با همان نتیجه را می توان به پایان رسید ۲۰۱۶ به خوبی در بالا هدف. به عنوان راننده این رشد دیده می شود به خصوص LED کسب و کار، که از بهار سال گذشته در یک همکاری با تولید کننده چینی Unilumin گرفته شده است. اما تحولات در خانه از مخترعان سوابی به طور قابل توجهی می تواند به رشد مثبت کمک می کند. به تازگی معرفی باریک مکعب است که واحد طرح عقب با حداقل عمق موجود در بازار، توسعه در سراسر جهان از سال معرفی نیمی از آن پیش و بیشتر محبوب در اتاق های کنترل.

با دو گروه کالا ۲۰۱۶ و چندین پروژه بزرگ به دست آورد و متوجه شدم که به خط پایین به طور قابل توجهی کمک کرده است. LED دیواره های ویدئویی eyevis مراقبت از سال گذشته برای تصاویر درخشان، برای مثال، ارائه در هیئت مدیره و مدیریت حوزه های چندین شرکت آلمانی بزرگ و بانک ها، استودیوی تلویزیون مکزیکی و مقر یک تامین کننده انرژی روسیه است. با مکعب باریک سازگار با ۳D در میان دیگران یکی از بزرگترین و بالاترین رزولوشن همهجانبه ۳۶۰ درجه صفحه نمایش برای دانشگاه نیو ساوت ولز در سیدنی اجرا شد. اولویت برای کنترل محصول طراحی شده است نیز اغلب در مراکز راهنمایی و رانندگی و Kraftwerksleitständen جهان نصب شده است. در اینجا eyevis قادر به ضبط افزایش قابل توجهی در سال های گذشته، با راه حل های IT خود را پیشرو برای کنترل دیواره های ویدئویی بود.

جذب شریک جدید بین المللی، حضور قوی تر در بازارهای عمودی به تازگی توسعه یافته و فعالیت های متوسط ​​در درون شرکت، ارائه ساختاری برای دیدار با رشد اهداف برای پایه تهیه شده است. توسعه مثبت در eyevis، سهامداران قانع از مدل کسب و کار موفق، که بر سرمایه از سرمایه گذاران نه کم.

eyevis_01.jpg

دانلود

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *